خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

تاریخ مصاحبه و بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۲۰ آبان مشخص می شود

  به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش روز گذشته منتشر شد و سه برابر ظرفیت مورد نیاز داوطلبان پذیرش شدند.

  وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر کرده و در این اطلاعیه آمده است: بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی وزارتخانه آموزش و پرورش می‌رساند، وضع علمی داوطلبان در رابطه با اینکه حد نصاب را دارا هستند یا خیر در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org مشخص شده است.

  از بین داوطلبان دارای حد نصاب آن دسته از داوطلبانی که در ردیف چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند به عنوان داوطلب مجاز به شرکت در مراحل بعدی (مصاحبه و گزینش) مشخص شده‌اند، لذا این قبیل داوطلبان (داوطلبان مجاز) لازم است به منظور کسب اطلاع از تاریخ، محل بررسی مدارک و مکان برگزاری مصاحبه از تاریخ 20 آبان 1394 به سایت آموزش و پرورش به نشانیwww.medu.ir  مراجعه نمایند.

  ضمناً داوطلبانی که در خصوص نتیجه آزمون تستی سؤالاتی دارند می‌توانند حداکثر تا تاریخ 26 آبان 1394 مراتب را کتباً به امور اداری و تشکیلات استان ذی‌ربط ارسال و از مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند؛ بدیهی است به مکاتباتی که بعد از تاریخ فوق صورت گیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.


  این مطلب تا کنون 7 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : آموزش ,داوطلبان ,پرورش ,تاریخ ,سایت ,آزمون ,آموزش کشور ,آبان 1394 ,سنجش آموزش ,سازمان سنجش ,برابر ظرفیت ,
  تاریخ مصاحبه و بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۲۰ آبان مشخص می شود

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده