جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

تاریخ مصاحبه و بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۲۰ آبان مشخص می شود

  به گزارش گروه آموزش و پرورش خبرگزاری فارس، نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش روز گذشته منتشر شد و سه برابر ظرفیت مورد نیاز داوطلبان پذیرش شدند.

  وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه‌ای در سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر کرده و در این اطلاعیه آمده است: بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی وزارتخانه آموزش و پرورش می‌رساند، وضع علمی داوطلبان در رابطه با اینکه حد نصاب را دارا هستند یا خیر در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس www.sanjesh.org مشخص شده است.

  از بین داوطلبان دارای حد نصاب آن دسته از داوطلبانی که در ردیف چند برابر ظرفیت قرار گرفته‌اند به عنوان داوطلب مجاز به شرکت در مراحل بعدی (مصاحبه و گزینش) مشخص شده‌اند، لذا این قبیل داوطلبان (داوطلبان مجاز) لازم است به منظور کسب اطلاع از تاریخ، محل بررسی مدارک و مکان برگزاری مصاحبه از تاریخ 20 آبان 1394 به سایت آموزش و پرورش به نشانیwww.medu.ir  مراجعه نمایند.

  ضمناً داوطلبانی که در خصوص نتیجه آزمون تستی سؤالاتی دارند می‌توانند حداکثر تا تاریخ 26 آبان 1394 مراتب را کتباً به امور اداری و تشکیلات استان ذی‌ربط ارسال و از مراجعه حضوری اکیداً خودداری نمایند؛ بدیهی است به مکاتباتی که بعد از تاریخ فوق صورت گیرد، ترتیب اثر داده نخواهد شد.


  این مطلب تا کنون 22 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 18 آبان 1394
  منبع
  برچسب ها : آموزش ,داوطلبان ,آزمون ,پرورش ,تاریخ ,آبان ,آزمون استخدامی ,بررسی مدارک ,آبان 1394 ,آموزش کشور ,سازمان سنجش ,
  تاریخ مصاحبه و بررسی مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدامی ۲۰ آبان مشخص می شود

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر